MENÜ
Önerilenler
Tekstil ve Kumaş Raf Sistemi

Tekstil depo raf sistemleri; tekstil alanındaki ürünlerinizin düzenli olarak sergileneceği ve kolayca istediğiniz ürüne ulaşmanızı sağlayan sistemlerdir. Raf sistemlerinde daha yoğun olarak ahşap malzemeler kullanılmaktadır.  Böylece görsellik ve estetik öne çıkarılabilir.  Bu raflar askı  kolu, profil dikme ve delikli pano gibi bileşenlere sahiptir. İsteğinize göre farklı boyutlarda da üretilmektedir.

 Raf boyutları ve aksesuarlar sizin ihtiyaçlarınıza göre olmalıdır. Her türlü yükseklik, boyut gibi detayları ayarlama şansınız da vardır.  Bu sistemler tek ve çift taraflı askı, orta reyon askılı, teşhir sepetleri, sergileme sepetleri ve ürün taşıma gibi aksesuarlarda kullanılır. Bu ürünlerle geniş bir kullanım bulabilir ve ürünlerinizi hem sağlıklı bir ortamda muhafaza edebilirsiniz.

 

Tekstil Depo Raf Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Tekstil depo raf sistemleri de geniş bir kullanım alanına sahiptir. Raf sistemleri her türlü mağazada, teşhir ürün alanlarında ve tekstil depolarına kullanılabilir. Her türlü ihtiyacınıza yönelik bir raf sistemi üretimi sağlayabilirsiniz. Bunun için profesyonel ekiplerimiz sizlere destek verecektir

Özellikle tekstil alanlarında ürünlerin muhafaza edilmesi çok zordur. Bu yüzden tekstil depo raf sistemleri tercih edilmektedir. Bu sistemleri giyim rafı, kadın giyim, erkek giyim, çamaşır giyim, abiye giyim, gömlek ve pantolon giyim, kazak rafları, ceket kaban, elbise muhafazası gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Tüm ürünler uzun dayanıklılığa sahip uygun maliyetli saklama seçenekleridir.

 

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.