MENÜ
Önerilenler
Çelik Raf Sistemleri

Çelik raf sistemleri; kaliteli saclardan üretilmektedir. Bu ürünlerin tasarımı kullanım alanına göre belirlenmektedir. En önemli işlevi de paslanma yapmayan, olası darbelere karşı dayanıklı ve çabuk deforme olmayan bir üründür.  Bu yüzden uzun bir kullanım ömrü vardır. Çelik rafları depolama alanı ev, okul, hastane ve fabrika gibi farklı mekanlarda ihtiyaca yönelik kullanabilirsiniz.

Çelik raf sistemleri kullanım ihtiyacı ve depolama türüne göre değişmektedir. Raf alırken muhafaza edeceğiniz ürünlerin ağırlığı, boyutu, saklama koşulları gibi detayları da dikkate almalısınız. Raflar ihtiyacınız olan yükü kaldıracak şekilde üretilmektedir.  Ayrıca her boyutta ve türde ürünü depolayabileceğiniz ve sergileyebileceğiniz araçlardır. Bu ürünler evrak rafı olarak arşivleme amacıyla da sıklıkla kullanılır.

 

Çelik Raf Sistemi Özellikleri

Çelik raf sistemleri, sıcak ve soğuk hava değişimlerine karşı dayanıklıdır. Bu yüzden farklı alanlarda da kullanılabilirler. Bu ürünleri nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz.  Modern tasarımlarla üretilen ürünler sizlere şık bir yaşam alanı sunuyor.  Ayrıca çelik raflara rustik detaylar da ekleyebilirsiniz. Bu ürünler büyük ya da küçük depolama ortamına ihtiyaca yönelik hitap etmektedir.

Raflar arşiv rafı, ağır yük rafı, dosya rafı ve ayakkabı rafı gibi farklı özelliklerle kullanılabilir. Çelik raf sistemleri kolayca demonte olabilir. Bu yüzden istediğiniz rafı söküp takarak daha işlevsel hale getirebilirsiniz. İhtiyacınıza ve proje durumuna göre ürünün fiyatları değişiklik göstermektedir.

 

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.