MENÜ
Önerilenler
Market Rafları

Marketlerde ürünlerin sergilenmesinden kasalara, ürünlerin taşınmasından müşterilerin ürünleri taşıyabilmesine kadar birçok konuda çözümü market rafları ile bulabilirsiniz. Markanıza değer katacak, müşteri kitlenize ve ürün portföyünüze uygun olarak geliştirilen market arabaları ile müşterilerinizin alışveriş deneyimini kolaylaştırabilirsiniz. Daha küçük çaplı, pratik ve hızlı alışverişler için de market sepetleri üretimimiz vardır.

Ayrıca marketinizin ödeme işlemlerinin aha pratik şekilde yapılması ve sorunsuz olarak tamamlanması için kasa altları da üretiyoruz. İstediğiniz özellik ve ölçülere sahip kasa altlarını kolayca işletmenizde kullanabilirsiniz. Marketlerde ürünlerin doğru sergilenmesi çok önemlidir. Özel olarak sınıflama yapmanıza ve farklı büyüklükteki ürünleri sergilemenize yardımcı olacak market üniteleri tercih edebilirsiniz. Bu üniteler sayesinde müşterilerinizin tüm ürünlerinizi görmesini ve aradığını kolayca bulabilmesini sağlayabilirsiniz.

Manav reyonu da bir market için çok önemlidir. Tüm meyve ve sebzelerin kolayca seçilebilmesi için ayrıca kolayca teşhir edilebilmesi için manav reyonu doğru planlanmalıdır.  Mdf, mdflam, sunta, suntalam, demir, çelik, alüminyum, plastik, pleksi, mika gibi farklı ihtiyaçlara yönelik modern yapıya sahip estetik manav reyonları bulabilirsiniz.

Unlu mamüller de tüm marketlerde yer almaktadır. Bu bölümlerde hijyenik ortamlar sağlanması gerekmektedir. Bir unlu mamül alanın yapısına uygun şekilde ahşap ve sağlam alanlar oluşturabilirsiniz.  Kapalı sergileme alanları için camlı seçimler yapabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun market rafları her detayıyla Sembolraf olarak firmamızda sizlerin satışına sunulmaktadır.

 

E-Bültene katılın ! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun.